• +371 67240084
  • Elizabetes iela 13-1, Rīga, LV-1010

Latvijas Propāna Gāze SIA

Callidus Capital piesaistīja finansējumu 20 miljoni EUR apmērā SIA Latvijas Propāna Gāze , kas tika novirzīts uzņēmuma mazākuma akcionāra kapitāldaļu izpirkumam un uzņēmuma attīstībai. Lai nodrošinātu uzņēmumam labākus darījuma nosacījumus, attīstības finansējuma daļai tika piesaistīta ALTUM garantija.

Lasīt vairāk.

Latvijas Propāna Gāze SIA ir lielākais sašķidrinātās gāzes piegādātājs Latvijā, nodrošinot 70% auto gāzes tirgus pieprasījuma, 60% māju apkurei nepieciešamo LPG un ap 50% LPG cilindru piegādi. Tāpat uzņēmums nodrošina LPG eksportu un tranzītu.

SIA OK Īpašumi

Vairāk kā 10 miljoni EUR finansējuma piesaiste un darījuma vadīšana 70% kapitāldaļu izpirkumam no Norvēģu investīciju fonda

Lasīt vairāk.

Uzņēmumam pieder tirdzniecības centrs Ogrē “Dauga” ar kopējo platību 8000 kvm, kas iznomāti 54 nomniekiem. TC Dauga ir lielākais tirdzniecības centrs Latvijā, kas atrodas ārpus Rīgas. 

TC mājas lapa: https://www.tc-dauga.lv

RP SIA Rīgas Satiksme

Callidus Capital pārstāvēja Rīgas pašvaldības SIA Rīgas Satiksme sarunās ar Eiropas Investīciju banku (EIB) un Ziemeļu Investīciju banku (NIB), kuru rezultātā tika veiksmīgi piesaistīts finansējums 135 miljoni eiro apmērā, noslēdzot līgumus par finansējuma saņemšanu no EIB 75 miljonu eiro apmērā un NIB 60 miljonu eiro apmērā.

Lasīt vairāk.

Tas ir Latvijā pirmais aizdevums transporta nozares attīstībai, kas piešķirts ar Eiropas Stratēģisko Investīciju fonda (ESIF) atbalstu (Junkera plāns).

 

Finansējums paredzēts investīcijām zemās grīdas tramvaju satiksmes infrastruktūrā un 20 jaunu zemās grīdas tramvaju iegādei, kā arī ar ūdeņradi darbināmu transportlīdzekļu iegādei un investīcijām ūdeņraža ražošanas un uzpildes stacijas būvniecībā.

Preses relīzes: 

https://pasvaldiba.riga.lv/LV/PostingData/News/2017/9/eiropas-investicuju-bankas-un-rigas-domes-vadiba-apmekles-udenraza-razotnes-stacijas-celtniecibas-vi.htm?Date=10.09.2017&Category=10 

 

AS INDEXO

2,3 miljonu EUR kapitāla piesaiste ieguldījumu pārvaldes sabiedrībai AS INDEXO no vairāk kā 30 Latvijā pazīstamiem uzņēmējiem un vadītājiem. Finanšu un Kapitāla Tirgus Komisijas licences iegūšanas procesa koordinēšana.

Lasīt vairāk.

  

Latvijas piens, Latvija

Kapitāldaļu pārdošana

Lasīt vairāk.

Latvijas Piens ir viens no vadošajiem Latvijas piena pārstrādes uzņēmumiem. Callidus Capital organizēja darījumu, kura rezultātā Latvijas lielākais lauksaimnieku kooperatīvs Latraps kļuva par vadošo Latvijas Piens akcionāru iegūstot 73,28% Latvijas Piens kapitāldaļu.

OOO AEROEXPRESS, Krievijas Federācija

Konsultants, starptautiska eksporta finansējuma darījuma reorganizācija un restrukturizācija, parāda kapitāla piesaistes ietvaros jaunu vilcienu iegādei

Lasīt vairāk.

OOO Aeroexpress ir privāts dzelzceļa pasažieru pārvadājumu operators Maskavā no pilsētas centra uz trīs lielākajām pilsētas lidostām. 

 

RP SIA Rīgas Satiksme

Callidus Capital pārstāvēja Rīgas pašvaldības SIA Rīgas Satiksme pārrunu vešanā un finansējuma piesaistē no vietējām bankām, kuru rezultātā tika piesaistīts finansējums no SEB bankas 100 miljonu eiro apmērā. Finansējums paredzēts investīcijām tramvaju infrastruktūras uzlabošanā, Brīvības ielas DEPO renovācijā, ūdeņraža ražošanas un uzpildes stacijas būvniecībā, kā arī jaunās Skanste tramvajas līnijas izbūvē.

Lasīt vairāk.

Latvijas Piens, Latvija

Konsultācijas un saistību restrukturizācijas procesa vadīšana

Lasīt vairāk.

2016. gadā Callidus Capital sniedza konsultācijas un vadīja Latvijas Piens saistību restrukturizācijas procesu, kura rezultātā tika panākta vienošanās ar Valsts Kasi par valsts galvojuma procentu likmes samazināšanu un atmaksas grafika maiņu un tika panākta vienošanās ar Latvijas Piens finansējošo kredītiestādi, kura pagarināja saistību atmaksas grafiku, būtiski samazinot ikmēneša pamatsummas maksājumu. Papildus Callidus Capital sniedza konsultācijas Latvijas Piens akcionāriem LATRAPS un DZĒSE par parāda kapitālizāciju pamatkapitālā, rezultātā tika palielināts Latvijas Piens pamatkapitāls par 3 miljoniem EUR.

Dzintaru 28, Latvija

Uzņēmuma kapitāldaļu novērtējums

Lasīt vairāk.

2016. gadā Callidus Capital veica SIA Dzintaru 28 kapitāldaļu novērtējumu uzņēmuma investoru uzdevumā. SIA Dzintaru 28 ir daudzdzīvokļu kompleksa Jūrmalā, Dzintaru prospektā 28 un Dzintaru prospektā 26 īpašnieks, projekta attīstītājs ir Ordo Group.

Lattelecom, Latvija

Strateģiskās plānošanas atbalsta pakalpojumi

Lasīt vairāk.

2015. gadā Callidus Capital sniedza atbalstu uzņēmuma SIA Lattelecom strateģiskās plānošanas procesā.

Energia Verde

Energia Verde SIA 100% kapitāla daļu iegāde un papildus kapitāla piesaiste biomasas koģenerācijas stacijas būvei Salaspils novadā, Latvijā.

Lasīt vairāk.

Callidus Capital organizēja darījumu, darījuma apjoms 15 milj. EUR.

Monea, SIA Monetizator, Latvija

Privāta investora piesaiste

Lasīt vairāk.

Monea ir vadošā mobilo maksājumu platforma Latvijā. Privāta investora piesaiste. Callidus Capital partneris Valdis Siksnis kļūst par Monea Padomes priekšsēdētāju.

OOO Aeroexpress, Krievija

Konsultants, starptautiska eksporta finansējuma organizācija, parāda kapitāla piesaiste jaunu vilcienu iegādei

Lasīt vairāk.

OOO Aeroexpress ir privāts dzelzceļa pasažieru pārvadājumu operators Maskavā no pilsētas centra uz trīs lielākajām pilsētas lidostām. 

L- Ekspresis, Latvija

Parāda kapitāla un riska kapitāla piesaiste kompānijas pārdošanas ietvaros. Darījuma organizētājs

Lasīt vairāk.

SIA L-Ekspresis, Latvija Privāts tālsatiksmes dzelzceļa operators. Parāda kapitāla un riska kapitāla piesaiste kompānijas pārdošanas ietvaros. Darījuma apjoms 28 milj. EUR. Darījuma organizētājs.